Zwroty

W Opa-Art dokładamy wszelkich starań do tego aby dostarczyć Wam produkty najwyższej jakości, które wpiszą się nawet w najbardziej wymagające gusta. Jeżeli z jakiejś przyczyny zakupiony u nas towar nie spełnia twoich oczekiwań możesz go nam zwrócić! 

Jako konsument masz prawo do zwrotu zakupionego za pośrednictwem naszego sklepu internetowego produktu. Masz prawo uczynić to bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Pamiętaj, że zwracany towar musi być towarem pełnowartościowym. Nie może być uszkodzony lub nosić oznak używania.

Prawu odstąpieniu od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni nie podlegają produkty wykonane na indywidualne zlecenie klienta. Zawsze wsłuchujemy się w Wasze opinie i jesteśmy podatni na sugestie na każdym etapie produkcji.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu, to możesz zrobić go za pomocą poniższego formularza, który po uzupełnieniu odeślesz do nas wraz z produktem, który pragniesz zwrócić.

Jednocześnie przypominamy, że koszt wysyłki zwrotnej ponosi zwracający.

 

Formularz Zwrotny

 

........................................

(miejscowość, data)

Opa-Art

ul. Perkunowska 27

11-500 Giżycko

.........................................

.........................................

.........................................

(imię i nazwisko, adres zwracającego)

ODSTĄPIENIE OD UMOWY*

W związku z zakupem dokonanym dnia: ................................., doręczonych mi dnia ................................., niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy  sprzedaży, zawartej w ramach zamówienia o numerze: ..................................................................................................... .

Niniejszego odstąpienia od umowy sprzedaży pragnę dokonać w:

całości / części*

*niepotrzebne skreślić

Jeżeli zaznaczono odstąpienie w części, prosimy o podanie, które produkty objęte zamówieniem zostaną zwrócone:

................................................................................................................................................................

................................................................................................................................................................

(w tym miejscu prosimy podać numery indentyfikacyjne produktów, tzw. kod produktu lub nazwę produktu) 

 

................................................

Czytelny podpis Zwracającego

*Wypełnienie powyższego formularza lub złożenie oświadczenia podobnej treści jest niezbędne do realizacji prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. W celu sprawnego przyjęcia i rozpatrzenia zwrotu prosimy o uważne wypełnienie regulaminu oraz czytelne pismo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl